Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent prawny/Asystentka prawna w Wewnętrznym Dziale Prawnym

Climatic Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent
Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów umów oraz zobowiązań cywilnoprawnych dla poszczególnych komórek spółki;
  • bieżąca analiza zmian w przepisach i w aktach prawnych, dotyczących bezpośrednio działalności firmy;
  • sporządzanie projektów opinii prawnych w sprawach dotyczących bieżącej działalności spółki;
  • przygotowywanie projektów tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych , we współpracy z poszczególnymi komórkami firmy,;
  • stosowanie i wykładnia prawa pracy oraz konsultacje w zakresie przestrzegania przepisów kodeksu pracy;
  • wsparcie merytoryczne działu prawnego w jego bieżącej działalności;

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe prawnicze, lub ostatni rok studiów (studia zaoczne)
  • mile widziane rozpoczęte aplikacje radcowskie/ adwokackie,
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktycznej znajomość przepisów prawa budowlanego, prawa pracy, prawa zamówień publicznych, prawa handlowego, prawa cywilnego i prawa umów,
  • dużej samodzielności i umiejętności organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o prace lub umowę współpracy B2B.
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • uczestniczenie w wielu ciekawych projektach przy zespole doświadczonych prawników,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • miejsce pracy Reguły koło Warszawy.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Ogłoszenie archiwalne