Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Prawny / Asystentka Prawna

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&T Poland jest jedną z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z wielu sektorów.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: FA/LEG/902003/03/18

    Zadania:

    • Wsparcie działu prawnego w bieżących pracach
    • Przygotowywanie projektów dokumentów
    • Archiwizacja dokumentów działu prawnego
    • Wsparcie w zakresie prowadzenia rejestru umów zawartych przez spółkę, rejestru dokumentów
    • Pomoc w sporządzaniu informacji prawnych w bieżących kwestiach
    • Wsparcie przy obsłudze korporacyjnej spółki
    • Wsparcie innych działów firmy w zakresie zagadnień prawnych

    Wymagania:

    • Co najmniej 4 rok studiów prawniczych
    • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
    • Odpowiedzialność, dokładność i rzetelność
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym
    • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów informacji prawnej (LEX, Legalis)

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w renomowanej, międzynarodowej firmie z branży IT
    • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet rekreacyjno-sportowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: FA/LEG/902003/03/18

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".