Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Prawny

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Bydgoszcz 32079/001

    Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie przygotowanie prowadzenie rejestru dokumentów korporacyjnych.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego klienta- dewelopera który od ponad 20 lat prowadzi działalność na Polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, poszukujemy samodzielnego i doświadczonego kandydata na stanowisko Asystenta Działu Prawnego.

    Opis stanowiska

    • Prowadzenie rejestru umów i pełnomocnictw
    • Sprawdzanie kompletności i poprawności dokumentów
    • Wsparcie radców prawnych oraz kancelarii zewnętrznych w pracach administracyjnych
    • Prowadzenie korespondencji w kwestiach prawnych i administracyjnych
    • Monitorowanie biegu spraw procesowych oraz administracyjnych, w tym kontakt i wizyty w sądach i urzędach
    • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentów do kancelarii notarialnych
    • Dbanie o obieg dokumentów prawnych i administracyjnych

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe prawnicze
    • Przynajmniej 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub praca w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, biegłość w edycji dokumentów w Microsoft Word, Power Point;
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność realizacji zadań pod presją czasu;
    • Samodzielność i skrupulatność;
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy

    • Pracę w stabilnej organizacji
    • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
    • Rozwój zawodowy
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców