Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent prawny dyrektora ds. inwestycji - Prawnik

NOVELTY OZE GROUP sp. z o.o.O firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.
  • Adama Mickiewicza 69
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

NOVELTY OZE GROUP sp. z o.o.

Adama Mickiewicza 69

Szczecin

Firma zajmuje się projektowaniem i budową elektrowni fotowoltaicznych. Jest częścią większej Grupy Kapitałowej.

Opis stanowiska:

Przygotowywanie bieżące umów z kontrahentami (inwestorami, współpracownikami), wystąpień do gmin, powiatów czy innych instytucji związanych z cyklem inwestycyjnym- uzupełnień, odwołań.

Wymagania:

Oczekujemy na oferty minimalnie ale doświadczonych  prawników o stażu w zawodzie (nie są konieczne uprawnienia radcowskie) minimum 1 rok lub ofert od radców prawnych. Mile widziane nieduże doświadczenie w procesach inwestycyjnych. Miejsce pracy to centrum Szczecina, biuro w pełni wyposażone. Wynagrodzenie od 4.500 do 5.000zł  netto ("na rękę") . Posiadamy stałą i strategiczną opiekę  prawną. To stanowisko chcemy obsadzić dla bieżącej i codziennej obsługi prawno-organizacyjnej naszych działań wykonawczych  w cyklach inwestycyjnych i tworzeniem umów po odbytych negocjacjach przez nas przeprowadzonych.

Oferujemy:

Tylko umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin. Młody zespół, dobra atmosfera, stabilność. Progres, dynamiczny rozwój, szanse awansu. Nowoczesne narzędzia pracy. Ryczałt na paliwo lub możliwy samochód służbowy. Możliwe inne wsparcie w indywidualnym przypadku.

Ogłoszenie archiwalne