Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Prawny - Paralegal

Piotr Sawicki i Wspólnicy Kancelaria AdwokackaO firmie

  • Poznańska 7
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Specjalista

Piotr Sawicki i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka

Poznańska 7

Warszawa

Obowiązki:

  • pomoc w prowadzeniu postępowań administracyjnych w przedmiocie obsługi cudzoziemców planujących pobyt w Polsce,

  • przygotowywanie analiz prawnych dla osób przybywających do Polski z krajów Europy Wschodniej i Azji w zakresie pobytu, pracy oraz innych aspektów życia codziennego,

  • doradztwo w zakresie zakładania i obsługi spółek z kapitałem zagranicznym,

  • budowanie trwałych relacji z klientami indywidualnymi oraz spółkami działającymi w Polsce i za granicą,

  • przygotowywanie projektów dokumentów pod nadzorem prawnika.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności co najmniej 3 dni w tygodniu (w przypadku pracy na część etatu),

  • zaangażowania,

  • samodzielnego i rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków,

  • dobrej organizacji pracy,

  • odpowiedzialności,

  • znajomości języka angielskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy:

  • stałą współpracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • nabywanie doświadczenia w prężnie rozwijającej się kancelarii,

  • pracę w młodym zespole,

  • stałą opiekę merytoryczną,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne