Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Prawny

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Asystent
  • 21.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GT-SERVICE sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Piaseczno

    Zadania:

    • pomoc w bieżącej obsłudze prawnej spółki
    • wyszukiwanie przepisów orzecznictwa
    • sporządzanie prostych pism procesowych
    • monitorowanie spraw sądowych prowadzonych przez spółkę

    Oczekiwania:

    • absolwent prawa lub dyspozycyjny student prawa ostatnich lat
    • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • znajomość prawa cywilnego, podatkowego, gospodarczego oraz handlowego
    • znajomość języka angielskiego
    • samodzielność

    Oferujemy:

    • zdobycie bogatego doświadczenia zawodowego z rożnych dziedzin prawa i biznesu
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • możliwość zatrudnienia od zaraz