Oferta pracy

Asystent Prawny

POLSKI HOLDING INWESTYCYJNY S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi

  • przygotowywanie i opiniowanie projektów umów, uchwał, wniosków, zarządzeń, instrukcji, regulaminów i innych dokumentów prawno-organizacyjnych

  • przygotowywanie treści korespondencji z urzędami, instytucjami i pozostałymi organami administracji publicznej

  • bieżące udzielanie opinii, wyjaśnień, porad i konsultacji prawnych

  • operacyjne wsparcie dla wszystkich działów w firmie w zakresie prawno-administracyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość tematyki prawa handlowego, gospodarczego, znajomość z zakresu prawa budowlanego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność skutecznej komunikacji i współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • zdolność do pracy w warunkach presji czasowej oraz wysokich oczekiwań biznesowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem polskim

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji

  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport

  • pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach

  • komfortowe biuro w centrum Poznania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Polski Holding Inwestycyjny SA od momentu rozpoczęcia działalności stale dywersyfikuje obszary swoich przedsięwzięć, wyszukując nowych rozwiązań biznesowych. Spółkę oraz podmioty powiązane tworzą uznani specjaliści z dużym doświadczeniem. Dzięki kompetencjom oraz zaangażowaniu rozwijamy się i stale umacniamy swoją pozycję na rynku, dążąc do sukcesu, którym jest wspólna satysfakcja naszych Klientów i Pracowników.

Przewiń do profilu firmy