Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Prawny

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie bieżących porad, konsultacji i wyjaśnień w sprawach dotyczących stosowania przepisów prawa

  • analiza zmian w przepisach prawa, dotyczących działalności spółki i wdrażanie ich w firmie

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do przekazania sprawy na drogę postępowania sądowego

  • przygotowywanie pozwów oraz innych pism procesowych w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, upadłościowych i restrukturyzacyjnych

  • prowadzenie korespondencji z klientami, w tym wpływających reklamacji

  • przygotowywanie i weryfikowanie umów zawieranych przez spółkę oraz innej dokumentacji wewnętrznej pod kątem zgodności z przepisami i orzecznictwem

  • nadzór nad obiegiem dokumentów prawnych

  • realizowanie innych bieżących zleceń prawnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziany aplikant adwokacki/radcowski)

  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego, pracy

  • dokładność, rzetelność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • zaangażowanie i wysokie umiejętności interpersonalne

  • znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej, dziale prawnych, sądzie lub innej instytucji związanej z prawem,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku PV oraz pomp ciepła

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Kartę Multisport oraz ubezpieczenie

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą mailową na adres: [email protected]

Przewiń do profilu firmy