Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Prawny w Dziale Wsparcia Sprzedaży

EURO STYL Spółka Akcyjna

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów z Klientami na podstawie stosowanych wzorców,

  • przygotowywanie pism, zestawień oraz innych dokumentów,

  • wsparcie pozostałych pracowników działu,

  • udział w opiniowaniu inwestycji deweloperskich pod kątem formalno-prawnym,

  • udział w procesie przygotowania i aktualizacji dokumentów m.in. wzorców umów deweloperskich, przedwstępnych, aneksów.

Nasze wymagania

  • status absolwenta lub studenta ostatniego roku kierunków prawniczych,

  • zainteresowanie tematyką związaną z obrotem nieruchomościami,

  • dokładność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej, punktualność,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziane.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie z grupy kapitałowej będącej największym deweloperem mieszkaniowym w Polsce,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę przy różnorodnych projektach deweloperskich,

  • pracę w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • dofinansowaną opiekę medyczną.

O nas

EURO STYL S.A. (Grupa Kapitałowa Dom Development) prowadzi działalność deweloperską od 2007r. Dzięki dużemu kapitałowi Spółka w krótkim czasie osiągnęła pozycję jednego z liderów na trójmiejskim rynku mieszkaniowym.

Od początku działalności Euro Styl sprzedał ponad 6 000 lokali. Spółka specjalizuje się w budownictwie wielorodzinnym, zarówno popularnym, jak i o podwyższonym standardzie.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na www.eurostyl.com.pl