Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Prawny

ACCOUNTING & CORPORATE SERVICES sp. z o.o.

Aleje Ujazdowskie 41

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów;

  • Koordynacja kwestii prawnych dla klientów naszej firmy;

  • Sporządzanie umów oraz innych dokumentów;

  • Przygotowywanie uchwał i prowadzenie dokumentacji spółek prawa handlowego;

  • Prowadzenie korespondencji z klientami;

  • Inne bieżące prace administracyjne i biurowe..

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości języka Angielskiego w mowie i piśmie pozwalającej na swobodne porozumiewanie się na co dzień z klientami;

  • doświadczenie w zakresie prawa korporacyjnego i prawa umów zdobyte podczas studiów lub w pracy;

  • Znajomości pakietu Office;

  • Umiejętności szybkiej nauki i chęć rozwoju osobistego

  • Umiejętność logicznego myślenia oraz efektywnego stosowania wiedzy merytorycznej w praktyce;

  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie w realizowane projekty;

  • Doskonała organizacja pracy;

  • Odpowiedzialność na stres;

  • Samodzielność;

  • Kreatywność i aktywność w rozwiązywaniu problemów;

  • Dokładność i skrupulatność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Zdolności analityczne;

  • Zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie finansowej obsługującej renomowanych klientów;

  • Rozwój i awans;

  • Szkolenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Accounting & Corporate Services to firma oferująca szerokie spektrum usług z zakresu outsourcingu księgowego, płacowego oraz sekretariatu korporacyjnego. W swojej ofercie ma również sprzedaż spółek typu shelf. Nasz doświadczony zespół ekspertów świadczy usługi na najwyższym poziomie, co umożliwia klientom skupienie pełnej uwagi na rozwijaniu działalności operacyjnej. Naszymi klientami są przede wszystkim spółki z kapitałem zagranicznym o globalnym zasięgu z różnych branż. Firma intensywnie rozwija swoje biura w Katowicach i Warszawie oraz poszerza współpracę z międzynarodowymi korporacjami.

Przewiń do profilu firmy