Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent prawny

Greloch Jaworski Stanis Adwokaci sp. p.

  • Emilii Plater 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Emilii Plater 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w sporządzaniu pism procesowych

  • wsparcie w sporządzaniu opinii prawnych

  • opiniowanie umów handlowych, regulaminów i polityk

  • research prawny

  • pomoc w obsłudze korporacyjnej klientów kancelarii

Nasze wymagania

  • student IV lub V roku studiów prawniczych

  • bardzo dobre wyniki w nauce, w szczególności w zakresie prawa cywilnego

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • pracę w zespole prawników będących uznanymi ekspertami w swoich dziedzinach, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • udział w wielu ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Kancelaria Greloch Jaworski Stanis Adwokaci Sp. p. jest niezależną firmą prawniczą zapewniającą kompleksową obsługę prawną przedsiębiorcom działającym na polskim rynku.