Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Prawny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-09-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej
    pod względem wielkości międzynarodowej sieci
    kurierskiej w Europie.

    Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy
    ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na
    terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy
    z blisko 9500 osób, którym zapewniamy stabilne
    warunki zatrudnienia i szerokie możliwości rozwoju.

    Obecnie poszukujemy Kandydatek/ów na stanowisko:

    Warszawa

    Główne zadania na stanowisku to:

    • Bieżące monitorowaniu spraw, w których Spółka jest stroną procesową, w tym przeglądanie akt sądowych i sporządzanie kopii z akt sądowych, współprowadzenie rejestru spraw sądowych;
    • Bieżący kontakty z sądami i urzędami w tym prowadzenie kalendarza rozpraw sądowych;
    • Wsparcie dla radców prawnych/adwokatów w zakresie prowadzonych spraw sądowych w zleconym przez Dyrektora ds. Prawnych zakresie;
    • Sporządzanie projektów pism w zakresie adekwatnym do  kompetencji;
    • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych;
    • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora ds. Prawnych w zakresie wspierania działu prawnego w bieżącej obsłudze prawnej Spółki, w szczególności:
      • Przygotowywanie lub opiniowanie pod względem formalno-prawnym projektów umów cywilnoprawnych w zakresie adekwatnym do  kompetencji;
      • Wykonywania zadań biurowych, w szczególności: kompletowanie i wysyłka pism procesowych;
      • Sporządzanie projektów uchwał, protokołów, regulaminów i innych wewnętrznych aktów prawnych w zakresie adekwatnym do  kompetencji;
      • Współprowadzenie rejestru pełnomocnictw.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia prawniczego, ew. studia prawnicze w toku;
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności współpracy w zespole;
    • Sumienności, samodzielności, komunikatywności;
    • Odpowiedzialności w tym dążenia do realizacji powierzonych zadań;
    • Sprawnego posługiwania się komputerem – w szczególności pakietem MS Office;
    • Umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosków;
    • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych;
    • Możliwość dofinansowania karty Multisport;
    • Owocowe poniedziałki.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15, 02-274 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.