Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Prezesa Zarządu

REMONDIS Sp. z o.o.

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Twój dzień pracy będzie się składał z współpracy z działem planowania inwestycji w centrali firmy w Lünen oraz w Polsce w zakresie koordynacji prac koncepcyjnych i projektów technologicznych;

  • Analizy i współuczestniczenia w projektach M&A;

  • Prowadzenia bieżącej obsługi administracyjnej biura Zarządu w Berlinie;

  • Organizacji i współudziału spotkań i wyjazdów służbowych;

  • Przygotowywania dokumentacji, prezentacji, raportów;

  • Przygotowywania i redagowanie pism, dokumentów, bieżących tłumaczeń, opracowywania raportów i podsumowań spotkań, przygotowywanie prezentacji na potrzeby spotkań Zarządu,

  • Bieżącej współpracy z pozostałymi działami.

Nasze wymagania

  • Pracujesz w środowisku MS Office (PowerPoint, Word, Excel, Outlook);

  • Masz umiejętności organizacyjne, koordynacyjne oraz sprawnie zarządzasz czasem;

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność;

  • Swobodnie porozumiewasz się w języku niemieckim (preferowany) C1;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym B1;

  • Jesteś proaktywny i masz umiejętność proponowania rozwiązań;

  • Posiadasz doświadczenie biznesowo i znajomość ekonomii;

  • Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet świadczeń socjalnych,

  • Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw w świecie w branży recyklingu, usług komunalnych i zaopatrzenia w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 30 lat, jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy