Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Prezesa Zarządu

INSTANTA sp. z o.o.O firmie

  • Kawowa 3, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

INSTANTA sp. z o.o.

Kawowa 3

Żory

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie odpowiedniego wsparcia Prezesowi Zarządu

  • prowadzenie samodzielnych projektów, poszukiwanie rozwiązań powierzonych problemów

  • przygotowanie dokumentów i redagowanie pism

  • organizacja spotkań i podróży służbowych

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • płynna znajomość języka angielskiego

  • doskonała znajomość MS Office

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne, umiejętność przystosowania się do częstych zmian

  • świetne zdolności komunikacyjne, w mowie i piśmie

  • umiejętność pracy samodzielnej, pod presją czasu

  • cierpliwość, elastyczność, otwartość

  • kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • bardzo ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Instanta Sp. z o.o. 44-240 Żory ul. Kawowa 3, międzynarodowy producent kawy rozpuszczalnej poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.