Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Programisty – Inż. ds. Uruchomień

ControlTec Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • Szukamy wielu kandydatów

Swojska 9A

Letnica

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie programów na sterowniki i panele

  • Opracowanie algorytmu pracy urządzenia

  • Wykonywanie wizualizacji

  • Sporządzanie instrukcji obsługi

  • Kontakt z Klientem oraz współpraca z Inżynierami z innych branż

  • Praca w biurze i udział w uruchomieniach obiektowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w minimum jednym z wymienionych systemów do programowania: Siemens (PCS7, STEP7, TIA Portal), Allen Bradley (RSLOGIX), GE (Proficy Machine Edition), Honeywell (Experion PKS), Schneider Electric (Unity Pro), SCADA

  • Znajomość standardów komunikacji: Profibus, Profinet, Modbus RTU/TCP, Mbus, IEC61850, IEC60870, OPC i inne

  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki (sterowniki PLC, HMI, SCADA, AKPiA) oraz podstawowych zagadnień z elektryki

  • Wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, elektryka

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B (czynne)

  • Gotowość do delegacji na terenie kraju

  • Determinacja w działaniu i nastawienie na realizację celów

  • Zdolność logicznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Duże zaangażowanie w rozwój kompetencji i umiejętności

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych firm z branży automatyki energetycznej i przemysłowej w kraju

  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego

  • Realny wpływ na kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej

  • Możliwość rozwoju w różnych kierunkach specjalizacji

  • Kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania

  • Interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia

  • Udział w interesujących i różnorodnych projektach

  • Przyjazna kultura pracy

  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, spotkania integracyjne)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma do nauki jezyka angielskiegi i niemieckiego

  • dofinansowanie do karty Multisport

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.

Firma ControlTec, to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.

Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce. Nasze projekty charakteryzują się jakością, bezpieczeństwem oraz poparte są 20-letnim doświadczeniem.

Co warto jeszcze wiedzieć o nas ?

Zatrudniamy już ponad 250 specjalistów. Nasz zespół tworzą w głównej mierze inżynierowie m. in.: programiści, projektanci, automatycy, robotycy, elektrycy, konstruktorzy i inni. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.

Przewiń do profilu firmy