Oferta pracy

Asystent Project Managera

PRW DESIGN sp. z o.o.O firmie

  • Ludwika Rydygiera 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

PRW DESIGN sp. z o.o.

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

PRW Design realizuje usługi aranżacji wnętrz dla najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i wykańczaniu powierzchni mieszkalnych i biurowych na terenie Warszawy i okolic. Nasz zespół składa się z pracowników o bogatym doświadczeniu zawodowym, a także młodych osób, wzbogacających naszą pracę nowatorskimi rozwiązaniami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie przedmiarów i kosztorysów w oparciu o projekty aranżacji wnętrz,
  • prowadzenie dokumentacji projektu (umowy, dokumentacji techniczna, protokoły odbiorów, rejestr zakupów),
  • pomoc w koordynacji realizowanych projektów budowlanych i branżowych (nadzór nad terminami, zamówieniami i dostawami)
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym i wykonawczym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów CAD (np.Autocad) pakietu Office (szczególne MS Excell na poziomie dobrym),
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • telefon, komputer,
  • udział w szkoleniach produktowych i technicznych,
  • pracę w przyjaznym, zgranym zespole, którym zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy