Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta architekta

Q-ARCH sp. z o.o.O firmie

4 8005 600 brutto / mies.
  • Cystersów 13
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Q-ARCH sp. z o.o.

Cystersów 13

Kraków

Q-Arch jest biurem architektonicznym powstałym 1 lipca 2008 roku na bazie działalności dwóch firm: Autorska Pracownia Architektury architekt Robert Kuzianik (APARK) oraz Planning & Consulting (P&C) architekt Anna Socha.

Dzięki doświadczeniu zawodowemu wspólników, odpowiedzialności i zaangażowaniu całego zespołu, a także wykorzystaniu nowych technologii w projektowaniu Q-Arch oferuje wysoką jakość usług na wszystkich poziomach projektowania. Od 2016 r. wszystkie projekty Q-Arch realizuje z wykorzystaniem technologii BiM (Building Information Modeling) w oparciu o oprogramowane AutoDesk Revit.

Q-Arch wykonuje:

  • analizy możliwości inwestycyjnych terenu;
  • analizy i ekspertyzy urbanistyczne;
  • koncepcje urbanistyczne, architektoniczne i wielobranżowe;
  • pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze;
  • koordynację procedur administracyjnych;
  • przedmiary i kosztorysy;
  • nadzory autorskie;
  • nadzory inwestycyjne.

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w procesie projektowym od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • Nadzór nad procedurami administracyjnymi pozyskiwania warunków technicznych, zgłoszeń, pozwoleń na budowę, pozwoleń na użytkowanie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: mgr inż. architekt lub inż. architekt
  • wymagana biegła znajomość programu Revit
  • wiedza techniczna i znajomość przepisów budowlanych
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, wyników i zaangażowania

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesyłania swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne