Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta - Architekta

Elżbieta Olearczyk EladomO firmie

4 0006 000 brutto / mies.

Elżbieta Olearczyk Eladom

Bartosza Głowackiego 30

Proszowice

Biuro Projektowe Eladom obejmuje  swym zakresem prace związane z projektowaniem budynków mieszkalnych, usługowych i gospodarczych. Uzyskujemy pozwolenia na budowę dla tych budynków. Projektujemy także sieci i przyłącza wod.kan.

Zakres obowiązków:
-opracowanie koncepcji projektowych budynków,
-opracowywanie projektów budowlanych,
-adaptacja projektów typowych,
-rozmowa z klientami.

Wymagania:
-umiejętność pracy w  programie Revit,
-doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,
-umiejętność pracy pod presją czasu,
-umiejętność pracy w zespole,
-umiejętność rozmowy z klientami.

Oferujemy:
-możliwość zdobycia doświadczenia,
-możliwość zdobycia uprawnień budowlanych,
-praca w młodym zespole,
-zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne