Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Architektury

HaskoningDHV Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej pod nadzorem projektanta, w tym rysunkowej dokumentacji technicznej (2D i 3D),
  • Koordynacja prac projektowych w zespole wielobranżowym.

Podstawowe wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w przygotowaniu rysunkowej dokumentacji technicznej w programie Revit,
  • Wykształcenie techniczne (lub w trakcie studiów),
  • Znajomość oprogramowania: Revit, Navisworks, AutoCAD, MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z osobami anglojęzycznymi.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (np. LuxMed, karta Multisport).

Ogłoszenie archiwalne