Asystent projektanta - Asystent kierownika projektu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • 2019-07-31
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-08-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WOLTE

    Jesteśmy firmą działająca na rynku elektroenergetycznym od 2012 roku. Zajmujemy się projektowaniem, jak i realizacją prac związanych z budowaniem sieci elektroenergetycznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników.

    www.wolte.pl

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    W zakresie obowiązków pracownika będzie uczestniczenie w projektowaniu i uzgadnianiu instalacji i sieci elektroenergetycznych nn oraz Sn w sektorze przemysłowym i usługowym. Pracownik będzie również miał możliwość uczestniczyć w procesie budowlanym i spotkaniach z Inwestorami.

    Wymagania:

    • min. wykształcenie średnie techniczne,
    • mile widziane doświadczenie w procesie projektowania sieci elektroenergetycznych,
    • znajomość podstawowych zagadnień branży elektrycznej,
    • podstawowa znajomość obsługi AutoCAD-a,
    • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w realizację zadań,
    • samodzielność w procesie realizacji powierzonych zleceń,
    • prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
    • godziny pracy 7-15,
    • kartę Multisport,
    • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji, szkolenia
    • ciekawą i motywującą pracę w zespole młodych ludzi,
    • okazje do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
    • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.