Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta

P&Q sp. z o.o.

Króla Zygmunta Augusta 24

Jaroszówka

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Udział w wykonywaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych.

  • Udział w przygotowywaniu koncepcji technicznych.

  • Kontakt z instytucjami, urzędami, zakładami energetycznymi.

  • Kontakt z Inwestorem i podwykonawcami.

  • Udział w wykonywaniu wizji lokalnych oraz inwentaryzacji w terenie.

  • Realizacja powierzonych zadań zgodnie z harmonogramem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektryczne.

  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość AutoCad.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Udział w realizacji ambitnych projektów.

  • Praca w młodym i energicznym zespole.

  • Szansa na rozwój osobisty.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.