Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Projektanta - branża konstrukcyjna

  • lubuskie
  • Asystent
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma REAL LESZNO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
    (Generalny Wykonawca zajmujący się budowaniem i projektowaniem obiektów przemysłowych) poszukuje kandydata na stanowisko :

    Oferta skierowana do studentów oraz absolwentów kierunku Budownictwo.

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    • projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych,
    • sporządzanie dokumentacji budowlanej oraz wykonawczej,
    • współpraca z innymi biurami projektowymi, zakładem prefabrykacji i budową,
    • udział w spotkaniach, naradach,
    • preferowane godziny pracy 7:00-8:00 do 15:00-16:00.

    WYMAGANIA:

    • studia stacjonarne (dzienne), absolwenci lub studenci wydziału budownictwa (studia inżynierskie / magisterskie),
    • dokładność i sumienne podejście do obowiązków
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość podstaw projektowania konstrukcji stalowych i żelbetowych,
    • znajomość norm projektowych, głównie Eurokodów,
    • absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów inżynierskich,
    • znajomość programu AutoCad, Robot oraz pakietu MS Office,
    • mile widziana znajomość programów do rysowania 3d typu Advance Steel, ASD,
    • prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień projektowych
    • Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Praca w pełnym wymiarze godzin (pełny etat)
    • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Włodzimierza Pospiech prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą REAL LESZNO Sp. z o.o. sp.k. z/s w Lesznie (64-100) przy ul. Łowieckiej 66, wskazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza zakres konieczny wg przepisów prawa pracy, na potrzeby postępowania rekrutacyjnego.

    Uprzejmie informujemy, że:

    Administratorem Państwa danych osobowych jest REAL LESZNO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SK.
    Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected];
    Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji pracowników. Podstawami przetwarzania danych będą tu:
    1. art. 221 § 1 Kodeksu pracy – w zakresie imienia, nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia (art. 6 ust. 1 lit. c RODO);
    2. Pani/Pana zgoda, jeśli dokumenty aplikacyjne (CV i/lub list motywacyjny) zawierają inne dane osobowe niż w/w (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
    3. nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f  RODO) w postaci wyboru odpowiedniego kandydata na dane stanowisko – w zakresie danych osobowych przekazanych w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej;
    4. Pani/Pana zgoda udzielona na poczet przyszłych rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. c RODO).
    Dane osobowe będą przetwarzane w w/w celu do momentu zakończenia danej rekrutacji, a w przypadku udzielenia zgody na kolejne rekrutacje – przez okres 1 roku[1] od momentu zebrania danych osobowych.

    Podanie danych osobowych przez Państwa jest dobrowolne, ale konieczne z uwagi na realizację celu o którym mowa w pkt. 3.

    Państwa dane nie będą wykorzystywane do profilowania, ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

    W związku z celami, o których mowa w pkt. 3, odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być:

    • dostawcy usług IT lub firmy (serwisowe) informatyczne,
    • podmioty prowadzące działalność pocztową, kurierską, prawniczą, ochroniarską, i audytową;
    Przysługują Państwu następujące prawa, związane przetwarzaniem danych osobowych:
    1. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych - wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem;
    2. prawo dostępu do danych osobowych;
    3. prawo żądania sprostowania danych osobowych;
    4. prawo żądania usunięcia danych osobowych;
    5. prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    6. prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. prawo otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego (dotyczy ono tylko tych danych, które są przetwarzane na podstawie zgody);
    7. prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Państwa szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy administrator przetwarza dane na podstawie jego prawnie uzasadnionego interesu;
    8. prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.