Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta - branża mostowa

ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Żywiecka 208
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Żywiecka 208

Bielsko-Biała

Firma ALBIS BIURO BUDOWLANE jest jednym z największych biur projektowych w Bielsku-Białej.

Dzięki zatrudnianiu zespołu utalentowanych inżynierów rozwój firmy trwa nieprzerwanie od 25 lat.

Główne obszary działalności to:

  • projektowanie wielobranżowe obiektów kubaturowych (hale, magazyny, hotele, centra handlowe itp.)
  • projektowanie obiektów mostowych,
  • projektowanie zabezpieczeń i stabilizacji osuwisk,
  • projektowanie wzmocnień konstrukcji stalowych oraz żelbetowych,
  • wykonywanie ekspertyz.

Ze względu na rozwój firmy oraz udział w kolejnych projektach inwestycyjnych poszukujemy do naszego zespołu ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko Asystenta Projektanta branży mostowej.

TWOJE ZADANIA:

  • wykonywanie rysunków konstrukcyjnych 2D,
  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych,
  • praca w zespołach projektowych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • ukończone studia inżynierskie w specjalności mostowej,
  • bardzo dobra obsługa programów: AUTODESK AUTOCAD oraz MS Office,
  • sprawna obsługa programu: AUTODESK ROBOT STRUCTURAL ANALYSIS,
  • komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie oraz chęć nauki i rozwoju.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B,
  • wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem oraz umiejętnościami,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w zespole doświadczonych inżynierów,
  • możliwość uzyskania uprawnień projektowych,
  • szkolenia branżowe finansowane przez firmę.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne