Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta – Branża Rurociągowa

BIOTECHNIKAO firmie

BIOTECHNIKA

ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 25

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów rurociągów przemysłowych

  • opracowywanie dokumentacji technicznej (modelu 3D, rysunków izometrycznych rurociągów, specyfikacji maszyn i urządzeń, rozmieszczenie urządzeń, sporządzanie list materiałowych, rzutów, przekrojów i rysunków tras rurociągów itp.)

  • ścisła współpraca z branżą spożywczą, biotechnologiczną, chemiczną

  • współpraca z projektami innych branż

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub studenci studiów mgr)

  • znajomość oprogramowania AutoCAD

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

► doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji procesowej/technologicznej dla branż

chemicznej, biotechnologicznej spożywczej lub pokrewnej

► znajomość oprogramowania AutoCAD Plant 3D lub innego oprogramowania 3D

(np. PDMS, AutoPLANT)

► umiejętność sporządzania:

● dokumentacji z zakresu bilansów masowo – energetycznych

● schematów procesowych PFD

● schematów procesowych P&ID

● dokumentacji procesowej z zakresu rozmieszczenia maszyn i urządzeń (layout)

● powiązanych z dokumentacją schematyczną list/zestawień/charakterystyk

To oferujemy

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • udział w międzynarodowych projektach z dziedziny biorafinacji i bioenergetyki

  • udział w projektach badawczo-rozwojowych

  • udział w projektowaniu nowatorskich rozwiązań z dziedziny biotechnologii przemysłowej

  • przyjazne środowisko pracy

BIOTECHNIKA

BIOTECHNIKA to polski lider rynku biotechnologii przemysłowej. Kilkunastoletnie doświadczenie w międzynarodowych projektach, aktywność z zakresu B+R oraz wysoko wyspecjalizowany zespół umożliwia nam kompleksową obsługę

inwestycji dla globalnego Klienta, jak również wsparcie w obszarze pozyskania narzędzi finansowania i wdrażania projektowanych realizacji głównie z dziedzin produkcji etanolu i bioenergetyki.

Przewiń do profilu firmy