Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta – branża sanitarna

MP INFRA SP.Z O.O.O firmie

MP INFRA SP.Z O.O.

Jana Dekerta 18

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • udział w sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych,

  • udział w sporządzaniu przedmiarów i kosztorysów,

  • edycja planów sytuacyjnych,

  • wykonywanie towarzyszących prac biurowych,

  • prace inwentaryzacyjne w terenie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne/ w trakcie studiów stacjonarnych lub zaocznych (preferowany kierunek Inżynieria Środowiska w specjalności Inżynieria Sanitarna),

  • znajomość programów typu CAD (preferowany: MicroStation),

  • sprawna obsługa pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • praca od zaraz

  • elastyczny czas pracy (do ustalenia z bezpośrednim przełożonym)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy