Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta - Branża Sanitarna

Avacon

  • Mały Rynek 22, Liszki (pow. krakowski)
    Liszki (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Avacon

Mały Rynek 22

Liszki (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za:

  • koordynowanie projektu,

  • przygotowanie dokumentów do uzgodnień,

  • opracowanie dokumentacji projektowej (sieci, instalacje) z opisami i rysunkami,

  • uzgodnienia w terenie,

  • bieżąca praca w biurze.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • kreatywność,

  • umiejętność opracowywania projektów w zakresie instalacji i sieci,

  • obsługi programów branżowych (Autocad / Gstarcad / OZC / Profil koordynator – mile widziane),

  • znajomość zasad rysunku technicznego,

  • znajomości pakietu biurowego OFFICE,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa zlecenie / umowa o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego

  • Elastyczny czas pracy

  • Praca w doświadczonym zespole

  • Możliwość pracy w biurze i/lub terenie

O nas

AVACON to firma, która powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku w zakresie profesjonalnych rozwiązań projektowych sieci, przyłączy i instalacji. Dzięki doświadczeniu zdobytemu od 2009 roku zajmujemy się tworzeniem kompleksowych projektów w branży sanitarnej dostosowanych do potrzeb klientów indywidualnych oraz firm, jak i realizacją sieci.

W naszym biurze projektowym w Liszkach pod Krakowem projektujemy sieci i przyłącza: wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe oraz instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji.

Międzybranżowo współpracujemy ze sprawdzonymi architektami i geodetami, by zapewnić wszystkim klientom AVACON dostęp do fachowej wiedzy i aktualnych rozwiązań dostępnych na rynku. W ramach kompleksowej obsługi mniejszych inwestycji projektowych oferujemy takie usługi jak wdrożenie gotowego planu przez sprawdzonych wykonawców oraz bieżący nadzór nad pracami budowlanymi, które mają na celu zbudowanie sieci, przyłączy, instalacji.