Oferta pracy

Asystent projektanta – branża sanitarna

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Firma budowlana, działająca w zakresie projektowania oraz wykonawstwa instalacji sanitarnych, zatrudni osobę na stanowisko:

Asystenta projektanta.

Inwestycje, dla których są realizowane projekty: obiekty magazynowo-przemysłowe, hale produkcyjne z wyposażeniem technologicznym wraz z budynkami biurowymi i socjalnymi oraz obiekty użyteczności publicznej.

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych instalacji sanitarnych wewnętrznych i HVAC

  • współpraca z projektantami i asystentami

  • udział w naradach projektowych

  • inwentaryzacja na obiektach i budowach

  • sporządzanie dokumentacji odbiorowej, powykonawczej

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: Inżynieria Środowiska w specjalizacji: Klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne (lub pokrewne)

  • znajomość pakietu MS Office (głównie MS Excel)

  • obsługa programu AutoCAD

  • doświadczenie w wykonywaniu projektów w branży instalacji sanitarnych

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • stała umowa o pracę lub współpraca B2B

  • szkolenia oraz możliwość uzyskania certyfikatów i uprawnień

  • premie uznaniowe

  • dofinansowanie nauki języków obcych

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • opcja rozmowy rekrutacyjnej online

  • praca stacjonarna, bez delegacji

  • wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Zajmujemy się rekrutacją i marketingiem personalnym. Wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach i pomagamy im znaleźć odpowiednich Kandydatów do pracy. W ostatnich 3 latach pomogliśmy 1808 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. W branży rekrutacyjnej pracujemy 18 lat, a od 6 lat zajmujemy się wyłącznie branżą budowlaną.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Przewiń do profilu firmy