Asystent projektanta branży budowlanej (budownictwo przemysłowe i instalacje)

PolteronO firmie

7 000–13 000
brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Polteron

Stoczniowców 3

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie w zakresie budownictwa przemysłowego
  • Projektowanie instalacji sanitarnych
  • Projektowanie instalacji technologii energetycznych

Nasze wymagania

  • Poziom wykształcenia: wyższe
  • Kierunek wykształcenia: inżynier
  • Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata
  • Umiejętności: obsługa programu AUTO-CAD
  • Uprawnienia: mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od twoich umiejętności i doświadczenia

Asystent projektanta branży budowlanej (budownictwo przemysłowe i instalacje), Stoczniowców 3, Podgórze, Kraków