Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VIAPROJEKT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: pl. Lasoty 7, 30-539 Kraków (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
VIAPROJEKT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Asystent Projektanta branży drogowej

VIAPROJEKT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • plac Lasoty 7, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

plac Lasoty 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • praca w środowisku Bentley Microstation, PowerCivil, OpenRoads oraz GAZnaki;

  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie branży drogowej;

  • opracowywanie projektów docelowej i tymczasowej organizacji ruchu;

  • udział w naradach technicznych;

  • współpraca z Projektantami branż towarzyszących oraz Architektami;

  • rozwiązywanie zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów;

  • współuczestniczenie w pracach biurowych i okołoprojektowych.

Podział czasu pracy
60%

Praca Projektowa

20%

Praca biurowa

20%

wizje w terenie, nadzory, narady

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Budownictwo) w specjalności drogowej - warunek konieczny;

  • minimum roczne doświadczenie przy sporządzaniu projektów branży drogowej - warunek konieczny;

  • w przypadku ubiegania się o stanowisko Projektanta wymagane posiadanie uprawnień budowlanych specjalności drogowej do projektowania bez ograniczeń;

  • znajomość prawa budowlanego, ustaw i rozporządzeń;

  • znajomość programów typu CAD;

  • biegła znajomość pakietu MS Office;

  • komunikatywność, chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole, samodzielność.

Mile widziane

  • znajomość MicroStation, InRoads, OpenRoads

To oferujemy

  • umowa o pracę;

  • akceptujemy współpracę w formie b2b

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • udział w ciekawych projektach i zadaniach m.in. ciekawe projekty infrastrukturalne realizowane przez organy samorządowe czy realizacja projektów w formule zaprojektuj i wybuduj;

  • szkolenia specjalistyczne;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • zdobycie nowych umiejętności i rozwinięcie własnych kompetencji;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w fajnym i młodym zespole;

  • miłą i przyjazną atmosferę;

  • dni i godziny pracy: pewna elastyczność godzin pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • możliwość uzyskania uprawnień

Drogowe Biuro Projektowe

Specjalizujemy się w sporządzaniu dokumentacji technicznych w branży drogowej. Naszymi klientami są głównie firmy wykonawcze realizujące razem z nami przedsięwzięcia w formule zaprojektuj-wybuduj. Ponadto współpracujemy z pracowniami architektonicznymi, firmami deweloperskich, instytucjami publicznych, zarządcami dróg oraz prywatnymi Inwestorami realizującymi projekty infrastrukturalne.

Przewiń do profilu firmy