Oferta pracy

Asystent projektanta branży drogowej/mostowej

Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Sp. z o. o. Budownictwo Sp. KomandytowaO firmie

Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Sp. z o. o. Budownictwo Sp. Komandytowa

Marywilska 38

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współudział w prowadzeniu projektów od etapu koncepcji aż do zakończenia inwestycji w terenie,

  • wykonywanie obliczeń, rysunków technicznych, opracowań branżowych pod nadzorem Projektanta,

  • uzyskiwanie warunków technicznych, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedze na temat projektowania dróg i ulic lub mostów,

  • znajomość norm projektowych PN i EN oraz stosownych rozporządzeń,

  • umiejętność posługiwania oprogramowaniem AutoCAD lub Bentley Microstation,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • tytuł inżyniera budownictwa,

  • dyspozycyjność oraz samodzielność,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie,

  • umiejętność analitycznego myślenia wraz z bardzo dobrą organizacją czasu pracy.

Mile widziane

  • umiejętność posługiwania się AutoCAD Civil3D lub Bentley OpenRoads Designer,

  • doświadczenie w projektowaniu dróg lub mostów.

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pakiet socjalno – szkoleniowy (dofinasowanie do biletów komunikacji miejskiej, zwrot opłat za członkostwo w OIIB, dofinansowanie do karty Multisport, wyjazdy integracyjne),

  • możliwość doskonalenia języka angielskiego na kursach zorganizowanych w firmie,

  • przyjazną atmosferę w pracy bez korporacyjnego podejścia do pracownika,

  • komfortowe warunki pracy: brak open space’a, z dala od zgiełku miasta w otoczeniu terenów zielonych (Warszawa Annopol), darmowy i strzeżony parking, bliskość stacji PKP/SKM i przystanku ZTM.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Firma Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty zajmuje się budownictwem infrastrukturalnym w funkcji generalnego wykonawcy na terenie Warszawy oraz Mazowsza. Jesteśmy przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji – działamy nieprzerwanie od 1992 r. Mamy duże doświadczenie w kompleksowych realizacjach obiektów budownictwa mostowego, specjalistycznych konstrukcji inżynierskich oraz budownictwa energetycznego.

Obecnie do działu projektowego firmy poszukujemy kandydatów, z którymi będziemy mogli realizować projekty infrastrukturalne (obiekty inżynieryjne

i drogi) oraz projekty z branży odnawialnych źródeł energii (farmy fotowoltaiczne i wiatrowe).

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy