Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Branży Drogowej

ALDROG sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Starołęcka 7

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • udział w opracowaniu projektów w zakresie technicznym

  • udział w opracowaniu projektów w zakresie formalnym

  • sporządzanie opracowań projektowych w tym części rysunkowej oraz opisowej

  • udział w spotkaniach/naradach branżowych

  • udział w spotkaniach na etapie toczących się postępowań administracyjnych

  • udział w bieżącej obsłudze biura w zakresie korespondencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (budownictwo, specjalność: drogi/autostrady/ulice, lotniska )

  • umiejętność biegłego czytania rysunków technicznych

  • znajomość obsługi programów: WORD, EXCEL, OUTLOOK, AUTOCAD - w praktyce

  • otwartość na nowe, ambitne wyzwania zawodowe

  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • umiejętności organizacyjne (organizacja i planowanie zadań, terminowość, dokładność i systematyczność)

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie i wiedza w zakresie projektowania w branży drogowej - (mile widziane)

  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm i procedur projektowych - (mile widziana)

  • znajomość obsługi innych niż ACAD programów branżowych (dodatkowy atut)

  • doświadczenie w zarządzaniu projektem (dodatkowy atut)

  • prowadzenie bądź gotowość prowadzenia działalności gospodarczej (dodatkowy atut)

  • mile widziani studenci zaoczni wymaganego kierunku

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • współpracę z doświadczonymi inżynierami

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • udział w wielu różnorodnych projektach

  • dużą indywidualność w działaniu

  • wynagrodzenie zgodne z kompetencjami

O nas

Każdy projekt ma swoją drogę – od rozmów, szkiców i planów po finałową realizację.

W Aldrog przebyliśmy już blisko 250 takich dróg.

W ciągu ostatnich 10 lat przygotowaliśmy projekty budowy, przebudowy, rozbudowy i remontu dróg, ulic, parkingów, placów, chodników oraz zjazdów dla klientów z całej Polski.

Współpracowaliśmy z największymi koncernami budowlanymi działającymi na terenie Polski specjalizującymi się w drogowych kontraktach w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Braliśmy udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, jak i na zlecenie inwestorów publicznych oraz prywatnych.

W Aldrog wiemy, że każdy projekt wymaga zaangażowania i staranności. Dbamy o dobrą komunikację z klientem, dążąc do wypracowania wspólnej wizji. Stawiamy na przejrzystość i czytelność projektów, bo to one są kluczem do udanych realizacji. Myślimy i działamy kompleksowo, by nasze projekty przyczyniały się do zwiększania komfortu życia społecznego.