Oferta pracy

BBF Sp. z o.o.

Asystent Projektanta Branży Drogowej

BBF Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowskiego 461, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 7 lis 2020
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Dąbrowskiego 461

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Asystowanie Projektantowi w pracy,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne drogowe, niepełne wyższe drogowe, ukończone technikum drogowe w specjalności drogowej oraz student studiujący branżę drogową,

  • znajomość programów środowiska OFFICE i AUTOCAD oraz mile widziane CIVIL 3D),

  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze projektowym,

  • dyspozycyjność (praca na pełen etat),

  • zaangażowanie w wykonywaniu zadań,

  • sumienność i dokładność, umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • udział w realizacji dużych kontraktów infrastrukturalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dogodne warunki zatrudnienia

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

BBF Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 30 lat, zatrudniając ponad 120 inżynierów, przyrodników, ekonomistów, prawników i innych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze kadry wykorzystują nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające procesy projektowania i zarządzania. Firma działa przede wszystkim w zakresie modernizacji infrastruktury transportowej oraz ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy