Logo Pracuj.pl

Asystent Projektanta Branży Drogowej – Projekty Norweskie

MULTICONSULT POLSKAO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku asystenta projektanta branży drogowej będzie odpowiedzialna przede wszystkim za opracowanie dokumentacji projektowej (głównie modele 3D) oraz projektów organizacji ruchu (modele 3D oznakowania / rysunki) we współpracy z projektantem. Poziom złożoności zadań będzie zależny od doświadczenia/chęci rozwoju pracownika. Rynek norweski charakteryzuje się dużym zaufaniem powierzanym młodym pracownikom. Dlatego też, otwarta jest droga do poszerzenia zakresu obowiązków asystenta o zadania powierzane w Polsce głównie projektantom (decydowanie o rozwiązaniach projektowych, koordynacja ze specjalistami innych branż, wsparcie w ofertowaniu).

Specyfika norweskich projektów wymagać będzie stopniowego nauczenia się obowiązujących tam przepisów, standardów, jak i narzędzi projektowych, które różnią się od tych używanych w Polsce. Kluczowe będzie zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.

Nasze wymagania

  • Chęć powiązania kariery zawodowej z rynkiem norweskim
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów magisterskich
  • Doświadczenie w pracy z projektami drogowymi/organizacją ruchu (minimum 1 rok)
  • Język angielski lub norweski umożliwiający swobodną komunikację
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD/Microstation
  • Mile widziana znajomość oprogramowania branżowego – Novapoint lub InRoads SS4/OpenRoads
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, komunikatywność
  • Posiadanie warunków do telepracy/pracy zdalnej (stałe łącze internetowe, dobry zasięg sieci komórkowych)

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Dynamiczny rozwój zawodowy
  • Długoterminowe planowanie kariery zawodowej
  • Wyzwania dostosowane do obecnego poziomu umiejętności
  • Możliwość nauczenia się projektowania w technologii BIM
  • Możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji
  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia językowe i inne)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta MultiSport

MULTICONSULT POLSKA

Multiconsult Polska Sp. z o. o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Asystent Projektanta Branży Drogowej – Projekty Norweskie, małopolskie