Oferta pracy

Asystent Projektanta branży drogowej

Torprojekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Gniewkowska 1, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Gniewkowska 1

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz i dokumentacji technicznej na potrzeby studium wykonalności, koncepcji oraz projektów budowlanych i wykonawczych.

  • Sporządzanie budżetów, kosztorysów, przedmiarów dla projektów infrastrukturalnych, głównie w branży drogowej.

  • Udział w wizjach lokalnych projektowanych obiektów.

  • Współpraca z pozostałymi zespołami projektowymi.

  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w zakresie przygotowania dokumentacji projektowej.

  • Mile widziane min. rok doświadczenia na stanowisku asystenta projektanta drogowego.

  • Znajomość zagadnień drogowej.

  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie AutoCad, Civil 3D, MS Office.

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole projektowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Realizujemy zamówienia w następujących branżach:

  • Linie, węzły i stacje kolejowe, przystanki osobowe oraz punkty przeładunkowe.

  • Budynki i budowle wraz z technologią (dworce, nastawnie, zaplecza techniczne).

  • Ochrona środowiska, gospodarka wodno-ściekowa i instalacje sanitarne.

  • Elementy infrastruktury drogowej (drogi, ulice, przejazdy kolejowe oraz parkingi).

  • Obiekty inżynierskie (mosty, wiadukty, tunele i przepusty).

  • Urządzenia sterowania ruchem kolejowym.

  • Energetyka nn, SN i WN.

  • Sieć trakcyjna i linie potrzeb nietrakcyjnych.

  • Mamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu analiz ruchowych, przepustowości, obciążenia linii i sieci kolejowych oraz analiz istniejącego zaplecza taboru kolejowego pod kątem wydajności obsługi i utrzymania obecnego i przyszłego taboru.

Biuro projektowe Torprojekt zajmuje się wykonywaniem kompleksowej dokumentacji projektowej obejmującej studia wykonalności, koncepcje, dokumentację przetargową oraz projekty budowlane i wykonawcze.

Głównymi zaletami naszego biura są: kompleksowość opracowań projektowych, wysoka jakość i terminowość wykonania.

Przewiń do profilu firmy