Oferta pracy

Asystent Projektanta branży drogowej

Vivalo sp z o.o.O firmie

  • Kasprowicza 103
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Vivalo sp z o.o.

Kasprowicza 103

Warszawa

VIVALO sp. z o.o. świadczy profesjonalne usługi inżynierskie i konsultingowe
w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji infrastrukturalnych.
Zatrudniamy i współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży inżynierskiej.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych w branży drogowej,
  • koordynacja międzybranżowa projektów,
  • udział w spotkaniach z Zamawiającym,
  • opiniowanie i uzgadnianie dokumentacji, uzyskiwanie decyzji,
  • współpraca z Projektantem.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe lub student ostatnich lat studiów,
  • doświadczenie w zakresie projektowania dróg min.1 rok,
  • znajomość przepisów technicznych branżowych,
  • znajomość oprogramowania Microstation lub AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę, możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole projektowym,
  • udział w realizacji ambitnych projektów,
  • komfortowe warunki pracy oraz najnowsze technologie w projektowaniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy