Asystent Projektanta Branży Drogowej

WLC INŻYNIEROWIE O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Firma WLC Inżynierowie jest biurem specjalizującym się w projektach w zakresie dróg i lotnisk i inżynierii środowiska. Firma została założona w 2010 roku przez grupę projektantów pracujących wcześniej dla międzynarodowych firm konsultingowych, takich jak Tobin Consulting Engineers, White Young Green, ARCADIS czy APIA XXI.

Biuro WLC Inżynierowie brało udział w realizacji kompleksowych inwestycji w Polsce, Irlandii i na Bliskim Wschodzie. Firma opracowała między innymi projekty rozbudowy portu lotniczego im. Chopina w Warszawie, modernizacji lotniska we Wrocławiu, liczne projekty dróg wojewódzkich w Polsce, dokumentację projektową dla Doha Metro w Katarze oraz projekty budowy i modernizacji sieci kanalizacyjnych w Polsce i w Irlandii.

Firma posiada biura we Wrocławiu i w Krakowie.

Poszukujemy asystenta projektanta branży drogowej – absolwenta lub osoby z 1-3 letnim doświadczeniem zawodowym.

Zakres obowiązków:

  • asystowanie przy opracowywaniu dokumentacji projektowych budowlanych i wykonawczych
  • uczestnictwo w procesie uzgodnień i uzyskiwania pozwoleń na budowę
  • koordynacje międzybranżowe
  • przygotowywanie dokumentacji przedmiarowo-kosztorysowych

Wymagania:

  • ukończone lub bliskie ukończenia studia w specjalności drogowej lub pokrewnej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia zawodowego (praktyki, staże itp.)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość programu AutoCAD
  • znajomość branżowych programów projektowych (Civil 3D, InRoads, etc.)

Więcej informacji:

  • Dział: Budownictwo drogowe i lotniskowe, projektowanie
  • Poziom stanowiska: młodszy specjalista
  • Wymiar godzinowy: pełen etat
  • Języki: język polski, język angielski
  • Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy wykonywaniu dokumentacji projektowych budowy lotnisk i dróg
  • zdobycie solidnej praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania w przyszłości uprawnień budowlanych
  • pracę w wielobranżowym, międzynarodowym zespole, pod okiem doświadczonych projektantów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy