Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Branży Elektroenergetycznej

S&M ENERGIA s.c. S.Karwecki M.Rychlicki

Na Załęczu 1D

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne uczestnictwo przy sporządzeniu projektów;

  • kontakty z instytucjami, urzędami, etc.;

  • sporządzanie raportów dla Inwestora z postępów prac projektowych;

  • sporządzanie inwentaryzacji w terenie;

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczych;

  • prowadzenie uzgodnień w terenie z osobami prywatnymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektrotechnika lub elektroenergetyka;

  • wiedza branżowa z zakresu instalacji i sieci elektroenergetycznych;

  • mile widziana znajomość (doświadczenie) zasad projektowania sieci elektroenergetycznych;

  • znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (AutoCAD, pakiet Office, etc.);

  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • system premiowania;

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym m.in. zdobycie uprawnień budowlanych;

  • narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód do celów służbowych.

Firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych i remontowych w zakresie sieci elektroenergetycznych z siedzibą w Krakowie.

ul. Na Załęczu 1D lok. 101

31-587 Kraków

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym klikając w przycisk APLIKUJ.

W przypadku potrzeby dodatkowych wyjaśnień dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny 515-917-113.