Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta branży elektrycznej

"BLACK WATER ENERGIA" sp. z o.o. O firmie

  • Przyrodników 6B
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

"BLACK WATER ENERGIA" sp. z o.o.

Przyrodników 6B

Gdańsk

Black Water Energia istnieje od roku 2006. Zajmujemy się realizacją zasilania obiektów w energię elektryczną.

Oferujemy dostawy:

  • transformatorów dystrybucyjnych produkcji KP Electric oraz innych producentów
  • rozdzielnic SN i nn
  • kondensatorów i baterii kondensatorowych
  • przekładników
  • agregatów prądotwórczych oraz innych urządzeń dla energetyki
  • stacji transformatorowych

Realizujemy zadania w zakresie:

  • budowy stacji transformatorowych
  • modernizacji stacji transformatorowych
  • modernizacji zasilania obiektów
  • budowy tras kablowych
  • modernizacji układów pomiarowych oraz dostosowania ich do wymogów TPA
  • prowadzenia eksploatacji urządzeń na terenie zakładów produkcyjnych

Wykonujemy badania okresowe:

  • wyłączników
  • przekładników prądowych i napięciowych
  • transformatorów wraz z badaniem przełączników zaczepów
  • ochrony przeciwporażeniowej
  • sprzętu elektroizolacyjnego

Projekty:

  • stacje transformatorowe
  • linie kablowe
  • bilanse mocy
  • kompensacja mocy biernej.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie dokumentacji projektowej, budowlanej i wykonawczej,
  • uzgadnianie dokumentacji projektowej z inwestorami i z urzędami administracji państwowej,
  • uzyskiwanie pozwoleń na realizacje inwestycji,
  • nadzór nad realizacją prac,
  • opracowywanie oraz kontrola harmonogramu i budżetu inwestycji,
  • udział w wizjach lokalnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: kierunek elektrotechnika lub pokrewne,
  • prawo jazdy kat. B.
  • umiejętność obsługi programów AutoCAD, MS Office,
  • znajomość prawa budowlanego, energetycznego, norm i przepisów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i komunikatywność,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność analitycznego myślenia  i organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w Spółce o dobrze ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • ​​​​​​​możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne