Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Branży elektrycznej

HERKULES S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej na każdym etapie projektu (koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy)

  • prowadzenie procesu uzgadniania dokumentacji projektowej

  • weryfikacja dokumentacji

  • wsparcie w bieżących zadaniach zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (zapraszamy również inżynierów i studentów ostatnich lat studiów)

  • znajomość programów CAD (podstawa) i pakietów biurowych MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność, operatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • samodzielność i motywacja do pracy

  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dużą samodzielność w działaniu

  • udział w projektach o zasięgu ogólnopolskim

  • możliwość udokumentowania praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

HERKULES S.A.

Herkules S.A. – spółka notowana na GPW, działająca aktywnie na rynkach związanych z budownictwem, wzbogacając i rozwijając zespół pracowników.

Przewiń do profilu firmy