Oferta pracy

Asystent Projektanta branży elektrycznej

Neko energia Sp. z o.o.O firmie

  • Dworek 9, Rybnik
    Rybnik, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Neko energia Sp. z o.o.

Dworek 9

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z projektantem i pozostałymi członkami zespołu projektowego

  • aktywny udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych

  • koordynacja międzybranżowa

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe

  • min. roczne doświadczenie w zakresie projektowania instalacji elektrycznych

  • dobra znajomość AutoCAD i pakietu MS Office

  • doskonała organizacja pracy w tym systematyczność, dokładność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • umiejętność pracy w zespole/z zespołem

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia

  • pracę w wymiarze pełnego etatu, umowa o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy