Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta branży elektrycznej - telekomunikacyjnej

Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe PRO-MATT Mateusz Klekowski

4 0006 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków nowego pracownika będzie należało:

Sporządzanie inwentaryzacji istniejących sieci elektrycznych/telekomunikacyjnych,

Przygotowywanie rysunków i schematów instalacji elektrycznych/ telekomunikacyjnych,

Tworzenie projektów budowlanych, wykonawczych, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami - przy wsparciu doświadczonych projektantów,

Branie czynnego udziału w pracach zespołu projektowego,

Wizyty na budowie – w ramach nadzoru autorskiego.

Nasze wymagania

Oczekiwania:

Wykształcenie kierunkowe, stopień inżyniera kierunku elektrycznego, telekomunikacyjnego lub automatyki (ewentualnie ostatni rok studiów),

Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem instalacji elektrycznych i niskoprądowych,

2 lata doświadczenia w pracy w biurze projektowym,

Pracowitość, kreatywność,

Znajomość oprogramowania AutoCad i innych branżowych,

Dokładność, umiejętność pracy zespołowej,

Samodzielność i otwartość na rozwój.

To oferujemy

Oferujemy:

Współpracę opartą na uczciwych zasadach z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności,

Udział w prestiżowych projektach (drogowych) o niestandardowych parametrach i różnorodnym stopniu skomplikowania, w różnych częściach Polski,

Możliwość rozwoju osobistego,

Możliwość projektowania w oparciu o najnowocześniejsze na rynku rozwiązania programowe i technologiczne,

Współpracę z doświadczonym zespołem,

Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,

Benefit - karta sportowa.