Oferta pracy

Asystent Projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji projektowej branży konstrukcyjnej (żelbet)

  • analiza dokumentacji projektowej

  • przygotowywanie elementów składowych projektów budowlanych i wykonawczych

  • bieżące konsultacje i raportowanie postępu prac

  • współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów

  • inne prace okołoprojektowe związane z realizacją bieżących zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na poziomie inżynier (ewentualnie student ostatniego roku)

  • doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji projektowej branży konstrukcyjnej

  • znajomość programu AutoCAD, pakietu MS Office

  • znajomość norm i przepisów prawa budowlanego

  • umiejętność korzystania z norm konstrukcyjnych

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • rzetelność, kreatywność i zaangażowanie w pracę

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość programu Allplan będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów pracowniczych

  • wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników

Cavatina GW Sp. z o.o.

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do pracowników grupy kapitałowej CAVATINA, jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy