Logo Pracuj.pl

Asystent Projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej

ATEM-Polska Sp. z o.o.O firmie

ATEM-Polska Sp. z o.o.

Stefana Żeromskiego 9

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektów konstrukcyjno - budowlanych w pełnym zakresie
  • Współpraca z klientem w zakresie projektowania, budowy i modernizacji bezprzewodowej sieci telekomunikacyjnej
  • Nadzór i odpowiedzialność za realizację zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Obsługa pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programu Robot Structural Analysys

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI
  • Stabilność zatrudnienia - średni staż pracy to ponad 8 lat
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • wyprawka dla dziecka

Administratorem danych osobowych osób aplikujących o pracę jest ATEM – Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji pod adresem: https://www.axians.pl/pl/rekrutacja

Asystent Projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej, Stefana Żeromskiego 9, Jeżyce, Poznań