Oferta pracy

Asystent Projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej

ATEM-Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jeździecka 19, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ATEM-Polska Sp. z o.o.

Jeździecka 19

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektów konstrukcyjno - budowlanych w pełnym zakresie

  • Współpraca z klientem w zakresie projektowania, budowy i modernizacji bezprzewodowej sieci telekomunikacyjnej

  • Nadzór i odpowiedzialność za realizację zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)

  • Znajomość programu AutoCAD

  • Obsługa pakietu Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość programu Robot Structural Analysys

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI

  • Stabilność zatrudnienia - średni staż pracy to ponad 8 lat

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

Administratorem danych osobowych osób aplikujących o pracę jest ATEM – Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji pod adresem: https://www.axians.pl/pl/rekrutacja