Oferta pracy

Asystent projektanta branży mostowej

Voessing Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

Voessing Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących biur projektów w Polsce. Specjalizujemy się w inżynierii drogowej, kolejowej i konstrukcyjnej (obiekty mostowe, tunele, obiekty kubaturowe). Dodatkowo wykonujemy specjalistyczne projekty branżowe.
W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy do naszego oddziału w Bydgoszczy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • czynny udział w realizacji projektów
  • sporządzanie rysunków obiektów mostowych oraz wykonywanie obliczeń
  • wykonywanie projektów (koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych, przetargowych) w zakresie branży mostowej: obliczanie konstrukcji żelbetowych i stalowych (mosty, wiadukty, przepusty)
  • wsparcie kierownika projektu
  • współpraca z projektantami branżowymi oraz podwykonawcami

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo – specjalność mostowa/ konstrukcyjna lub student/-ka  I-II roku studiów II stopnia;
  • odpowiedzialność, samodyscyplina, dokładność
  • mile widziana praktyczna znajomość programów komputerowych, w szczególności programu Excel, AutoCad
  • zaangażowanie i chęć rozwijania swojej wiedzy i umiejętności;
  • znajomość j. niemieckiego lub/i j. angielskiego oraz doświadczenie w projektowaniu będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stosowny czas na wdrożenie się
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia nowych doświadczeń
  • udział w realizacji ambitnych projektów w Polsce i za granicą
  • pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne liczne benefity

Wyślij nam swoje CV, a my zaprosimy Cię na spotkanie i ocenimy Twój potencjał, by dać Ci szansę pracy w naszym zespole! Gwarantujemy komfortowe warunki pracy oraz swobodną atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy