Oferta pracy

Asystent Projektanta Branży Mostowej

DMK Inżynieria Sp. z o.o.O firmie

  • Tadeusza Kościuszki 64
    Rybnik, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

DMK Inżynieria Sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 64

Rybnik

Firma DMK Inżynieria Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, zajmuje się sporządzaniem kompletnych dokumentacji projektowych budowy, przebudowy bądź remontu dróg            i obiektów mostowych oraz pełnieniem nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej branży mostowej,
  • Prowadzenie części formalno – prawnej procesu projektowego,
  • Udział w spotkaniach zespołów projektowych, radach technicznych, wizjach lokalnych, inwentaryzacjach w terenie.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe lub  studenci  ostatniego roku,
  • Umiejętność obsługi komputera (Ms Office, AutoCad, Robot ),
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w projektowaniu mostów,
  • Rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w młodym i otwartym zespole projektowym,
  • Udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Kontakt pod numerem telefonu: 032 74 09 053 lub na adres [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy