Asystent Projektanta branży mostowej

Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe „Mosty” Sp. z o.o. Budownictwo Sp. K.O firmie

Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe „Mosty” Sp. z o.o. Budownictwo Sp. K.

Marywilska 38

Warszawa

Firma Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty zajmuje się budownictwem infrastrukturalnym w funkcji generalnego wykonawcy na terenie Warszawy oraz Mazowsza. Jesteśmy przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji – działamy nieprzerwanie od 1992r. Mamy duże doświadczenie w kompleksowych realizacjach obiektów budownictwa mostowego, specjalistycznych konstrukcji inżynierskich oraz budownictwa energetycznego.

Obowiązki:

  • wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz zaleceniami Projektanta,
  • weryfikację dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej
  • wykonywania obliczeń konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • uzyskiwanie warunków technicznych, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych
  • współpraca z podwykonawcami

Wymagania:

  • tytuł magistra inżyniera budownictwa
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji
  • praktyczna znajomość norm projektowych PN i EN oraz stosownych rozporządzeń
  • dobra znajomość AutoCad
  • znajomość programów wspomagających projektowanie np. Midas, Robot
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność oraz samodzielność
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pakiet socjalno – szkoleniowy
  • możliwość doskonalenia języka angielskiego na kursach zorganizowanych w firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budownictwo Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie 03-228, ul. Marywilska 38/40 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy