Logo Pracuj.pl

Asystent Projektanta Branży Mostowej

PROMOST CONSULTING sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie, pod nadzorem projektanta, opracowań projektowych, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • Weryfikowanie dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub student ostatniego roku
  • Znajomość oprogramowania branżowego: AutoCAD itd.
  • Podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie branży mostowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy

To oferujemy

  • Udział w kompleksowej realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych
  • Pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

PROMOST CONSULTING sp. z o.o. sp. k.

Promost Consulting sp. z o.o. sp.k. to firma projektowo-konsultingowa z branży infrastruktury transportu i kompleksowej obsługi inwestycji infrastrukturalnych. Jest jedną z najbardziej doświadczonych polskich firm konsultingowych. Firma z siedzibą główną w Rzeszowie ma swoje oddziały również w Warszawie oraz w Kielcach, dzięki temu oferuje swoje usługi niemal na terenie całego kraju. Głównym obszarem działalności firmy jest projektowanie wszystkich klas dróg, autostrad czy mostów. Drugim niemniej ważnym obszarem działalności jest sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad budową obiektów inżynieryjnych. Promost Consulting oferuje też własny nadzór technologiczny, geotechniczny oraz środowiskowy. Firma stawia na innowacyjne rozwiązania, przykładem jest pierwszy w Polsce most kompozytowy w pełni wykonany z kompozytów FRP, który powstał w Nowej Wsi koło Rzeszowa.

Asystent Projektanta Branży Mostowej, Warszawa