Asystent projektanta branży procesowej (inżynieria chemiczna lub technologia chemiczna )

Biprotech Sp. z o.o.O firmie

Biprotech Sp. z o.o.

Henryka Kamieńskiego 47

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu rozwiązań technologicznych dla przemysłu, zgodnie z obowiązującymi przepisami – pod nadzorem projektanta
  • udział w opracowywaniu koncepcji, studiów wykonalności oraz projektów procesowych, budowlanych i wykonawczych w zakresie branży technologicznej – pod nadzorem projektanta
  • wykonywanie obliczeń procesów jednostkowych
  • wykonywanie schematów technologicznych, zapytań ofertowych, opisów i rysunków technicznych
  • współpraca z wielobranżowym zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • absolwent studiów I lub II stopnia w specjalności inżynieria chemiczna lub technologia chemiczna
  • dobra znajomość Ms Office oraz obsługi programów komputerowych w zakresie projektowania
  • znajomość języka angielskiego, co najmniej w stopniu średnio-zaawansowanym (min. B1)
  • umiejętność pracy z wykorzystaniem programów typu CAD
  • terminowość, umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w branży technologicznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju poprzez realizowanie innowacyjnych projektów
  • udział w kursach i szkoleniach
  • kartę multisport
  • pakiety opieki medycznej i socjalnej
  • elastyczny czas pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Nasze biuro zajmuje się projektami wielobranżowymi instalacji przemysłowych dla rafinerii, zakładów chemicznych, zakładów gazowniczych, itp. Zakres realizowanych przez nas prac jest bardzo szeroki: od koncepcji, przez wszystkie etapy projektowania, do budowy instalacji i nadzoru nad uruchomieniem. Wykonujemy również usługi konsultacyjne, inwentaryzacyjne, przeglądy bezpieczeństwa i inne.

Asystent projektanta branży procesowej (inżynieria chemiczna lub technologia chemiczna ), Henryka Kamieńskiego 47, Podgórze Duchackie, Kraków