Oferta pracy

Asystent Projektanta Branży Sanitarnej/Gazowej

MULTICONSULT POLSKA

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy projektach z zakresu sieci gazowych w szczególności średniego i wysokiego ciśnienia

  • Obliczenia, wykonywanie rysunków oraz modeli 3D w projektach gazowych

  • Uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych zespołów międzybranżowych oraz międzynarodowych

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Studia wyższe na kierunku inżynieria środowiska (w trakcie lub ukończone)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Znajomość oprogramowania branżowego – AutoCad/Microstation, Profil Koordynator, MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów o tematyce gazowej (sieci gazowe średniego i wysokiego ciśnienia)

  • Mile widziane doświadczenie w projektach z branży infrastrukturalnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji

  • Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty (w tym projekty międzynarodowe)

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa szkolenia językowe z języka angielskiego i/lub norweskiego i inne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta MultiSport

Multiconsult Polska Sp. z o. o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje